Studio monari

Depilacja laserowa MEDILASE PRO

KRAKÓW NAJWYŻSZA JAKOŚĆ LASERA DIODOWEGO

DOŚWIADCZENIE PROFESJONALISTÓW

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych, tam światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone. Lasery diodowe są najbardziej skuteczne w usuwaniu owłosienia w przypadku wszystkich rodzajów skóry i włosów.
 

Medilase Pro to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali posiada on o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Medilase Pro są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia, że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera.

Medilase Pro należy do najmocniejszych laserów do epilacji na rynku polskim i zagranicznym. Trzy wiązki działające w jednej głowicy powodują, że możemy usunąć prawie wszystkie rodzaje włosów, oprócz siwych. Ogromna moc głowicy, moc urządzenia i oryginalne rozwiązania techniczne powodują, że Medilase Pro jest numerem jeden na tle laserów trójwiązkowych.

Zabieg depilacji laserowej Medilase Pro można wykonywać przez cały rok.

Laser do usuwania owłosienia Medilase Pro posiada optymalnie dobrany rozmiar głowicy, która w najbardziej efektywny sposób wykorzystuje wiązki lasera. Dodatkowo urządzenie dzięki specjalnemu systemowi chłodzenia pozwala dobrać odpowiednią temperaturę do różnych obszarów i fototypów skóry.

Depilacja laserowa MEDILASE PRO to ultranowoczesny zabieg, którego skuteczność oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. ISO 9001 oraz dokumenty wydane przez FDA (Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków).

Działanie lasera diodowego MEDILASE PRO polega na kontrolowanym i bezpiecznym niszczeniu cebulek włosów za pomocą skoncentrowanej wiązki światła laserowego.

Depilacja laserowa działa powierzchownie i nie wpływa negatywnie na funkcje organizmu oraz nie niszczy tkanek sąsiadujących z tymi, na które skierowany jest strumień lasera.

Światło lasera emitowane w głąb skóry zostaje pochłonięte przez naturalne barwniki włosów i zamienione w energię cieplną, której zadaniem jest uszkodzenie struktury macierzy włosa.

Nowoczesny system chłodzenia aparatu sprawia, że zabieg jest prawie bezbolesny.

Już odpowiadamy! W trakcie zabiegu depilacji laser diodowy za pomocą wiązki o dużej energii niszczy cebulkę, dzięki czemu włos przestaje rosnąć, a skóra przez długi czas pozostaje gładka. Mówiąc nieco bardziej szczegółowo depilacja laserowa MEDILASE PRO wykorzystuje zjawisko absorbcji energii przez melaninę, czyli naturalny barwnik włosów.

Światło lasera w bezpieczny i kontrolowany sposób przenika na głębokość od 2 do 5 milimetrów w głąb skóry. Odpowiednio dobrana długość wiązki światła skutecznie niszczy barwnik, co w konsekwencji prowadzi do zaniku komórek macierzystych mieszków włosowych. Dzięki temu po wykonaniu kilku zabiegów depilacji MEDILASE PRO po włoskach nie pozostaje nawet ślad.

Depilacja laserowa MEDILASE PRO niszczy około 30% włosów w fazie aktywnego wzrostu, a pozostałe włoski pozostają nieczułe na działanie lasera. Właśnie dlatego depilację laserową należy powtórzyć po 4 - 6 tygodniach. Oczywiście podczas konsultacji w naszym salonie w Krakowie opracujemy dla Ciebie optymalny program i ustalimy kalendarz zabiegów.

Depilacja laserowa MEDILASE PRO to zabieg dedykowany wszystkim odcieniom skóry oraz kolorom włosów. Usuwanie włosków tą metodą przynosi najlepsze rezultaty w przypadku jasnej karnacji oraz ciemnych włosów.

Depilacja laserowa to doskonałe rozwiązanie w przypadku: nadmiernego owłosienia u kobiet (hirsutyzm)

 • nadmiernego owłosienia i potliwości u mężczyzn
 • grubych i widocznych włosków
 • szybkiego odrastania włosków
 • wrastających włosków
 • potówek i podrażnień powstających wskutek tradycyjnej depilacji

W przypadku braku przeciwwskazań depilację laserową Light Sheer można wykonać na dowolnym obszarze ciała – na karku, plecach, na ramionach, pod pachami, w okolicach bikini, na udach oraz nogach.

Depilacja laserowa MEDILASE PRO gwarantuje doskonały wygląd, idealnie gładką skórę oraz pewność siebie w każdej sytuacji. Co więcej zapewnia komfort oraz eliminuje ryzyko podrażnień skóry, potówek i infekcji bakteryjnych związanych z niezbyt higieniczną domową depilacją.

Depilacja MEDILASE PRO to najskuteczniejsza metoda i alternatywa dla maszynek, tradycyjnych depilatorów oraz dość bolesnego usuwania owłosienia woskiem.

Pierwsze efekty depilacji laserowej MEDILASE PRO widać już po dwóch – trzech tygodniach od pierwszego zabieg (w zależności od fazy wzrostu włosa)

Końcowy efekt aksamitnej skóry osiągamy już po kilku zabiegach, a gładkość utrzymuje się nawet przez kilka lat (pod warunkiem wykonania co roku 1-2 zabiegów „przypominających).

Liczba zabiegów MEDILASE PRO zależy od karnacji, koloru włosa oraz indywidualnej podatności na działanie lasera.

Aby optymalizować efekty depilacji laserowej MEDILASE PRO warto pamiętać o kilku zasadach:

 • przed planowanym zabiegiem należy poinformować kosmetologa o wszystkich zażywanych lekach, chorobach przewlekłych i aktualnym stanie zdrowia
 • skóra w miejscach planowanej depilacji powinna być czysta ● bezpośrednio przed zabiegiem warto ogolić skórę w miejscach planowanej depilacji, ale należy pozostawić kilka włosów, aby można było ocenić ich kolor i grubość
 • bezpośrednio przed zabiegiem nie należy stosować kremów z witaminą A i C oraz kwasami owocowymi

Po zabiegu należy unikać:

 • gorących kąpieli (ok. 2 dni)
 • opalania się - naturalnego i w solarium (ok. 2 tygodnie)
 • preparatów o działaniu złuszczającym, np. peeling (ok. 2 tygodnie) ● zabiegów oczyszczających (7-14 dni)
 • basenu, sauny (do całkowitego ustąpienia ewentualnych podrażnień skóry)
 • wyrywania włosków pęsetą
 • stosowania dezodorantów - w przypadku depilacji pach (do całkowitego ustąpienia ewentualnych podrażnień skóry)
 • choroby nowotworowe, padaczka, łuszczyca, bielactwo, aktywne infekcje, inne schorzenia dermatologiczne
 • ciąża, okres karmienia
 • świeża opalenizna
 • stosowanie kosmetyków z witaminą A i C oraz kwasami owocowymi ● używanie kosmetyków zawierających retinol (przestać używać na ok. 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • terapia antybiotykowa
 • opryszczka w miejscu planowanej depilacji

Włosy człowieka przechodzą 3 fazy: wzrostową, przejściową i spoczynkową. Laser diodowy skutecznie usuwa włosy znajdujące się w fazie wzrostowej. Depilację MEDILASE PRO wykonuje się w serii kilku zabiegów z uwagi na fakt, że włosy nie rosną równo i jednocześnie.

95% włosów zostaje usuniętych po ok. trzech, czterech zabiegach depilacji, jednak ostateczny efekt zależy od indywidualnych uwarunkowań i typu skóry.

W większości przypadków satysfakcjonujące rezultaty osiąga się po wykonaniu 4-6 zabiegów depilacji laserowej MEDILASE PRO.

Zabiegi należy wykonywać w odstępach ok. 6-8 tygodni w przypadku nóg i pleców oraz 4-6 tygodni w przypadku pozostałych części ciała

Naturalnym objawem po zabiegu depilacji laserowej jest krótkotrwały obrzęk i/lub lekkie zaczerwienienie skóry, które ustępują po kilku godzinach.

Studio monari

Masz pytania? Chcesz się umówić?
Skontaktuj się z nami